°C

Sobotni Konkurs Sportowy (3.08)

Sobotni Konkurs Sportowy

W pierwszej z sierpniowych eliminacji Sobotniego Konkursu Sportowego wystąpiło 11 słuchaczy, ale nikomu nie udało się prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania i awansować do finału SKS, który odbędzie się 31.08. Kolejne szanse na zdobycie nominacji: 10, 17 i 24.08.

A oto pytania na które prawidłowo odpowiedzieli uczestnicy SKS (3.08):

1. Piłkarze KRC Genk po raz drugi w historii zdobyli Superpuchar Belgii. Mistrzowie kraju na własnym stadionie pokonali zdobywcę pucharu – KV Mechelen 3:0. W zwycięskim zespole zagrał polski piłkarz. Który? Odp. Do 63. minuty w ekipie gospodarzy grał Jakub Piotrowski.

2. Kto był zwycięzcą ubiegłorocznego Tour de Pologne? Odp. Michał Kwiatkowski.

RANKING 2017-2019:

27 – Marek (Gorzów)

19 – Grzegorz (Gorzów)

17 – Jacek S. (Zielona Góra), Artur (Urzuty)

9 – Piotr (Lubiszyn)

6 – Daniel (Zielona Góra), Arkadiusz (Nowa Sól)

5 – Marian (Różanówka), Marek (Sława)

2 – Dariusz (Nowa Sól), Zdzisław (Torzym), Oskar (Nowe Kramsko), Jacek B. (Zielona Góra)

1 – Czesław (Trzciel), Kazimierz (Myszęcin), Leszek (Mirocin Górny), Zdzisław (Kożuchów), Paulina (Kargowa), Zbigniew (Smolary), Witold (Zielona Góra), Leszek (Torzym).

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.