°C

Protasiewicz: Ta wygrana daje nam trochę komfortu i spokoju

M.Noskowicz
 

Stelmet Falubaz wygrał w piątek po zaciętym meczu i bardzo emocjonującej końcówce w Grudziądzu. Po raz drugi w tym sezonie pokonał MrGarden GKM różnicą zaledwie dwóch "oczek" - 46:44. Po spotkaniu rozmawialiśmy m.in. z kapitanem Falubazu.

Piotr Protasiewicz nie ukrywał radości ze zwycięstwa na trudnym terenie, na którym w tym roku nie potrafiła zwyciężył chociażby Fogo Unia Leszno.

Ponadto „PePe” przyznał, że jego ekipa ekipa jest obecnie na tzw. „fali wznoszącej” i odniósł się do swojego występu. W dzisiaj w Grudziądzu zdobył 6+1 (2, 1*, 3, w). W swoim ostatnim starcie został wykluczony, na wskutek ukarania drugim ostrzeżeniem za utrudnianie startu.

Zwycięstwo Falubazu w Grudziądzu przypieczętował Marcin Vaculik, który zwyciężył w biegu piętnastym (do wygranej wystarczył remis, bo ostatni przyjechał Michael Jepsen Jensen).

Słowaka, który wywalczył w sumie 11+1 (3, 1*, 1, 3, 3) pytaliśmy o odczucia, które towarzyszą mu w tych kluczowych, decydujących o losach spotkania gonitwach:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku