°C

Modernizacja stadionu w Kargowej

Cargovia - facebook
 

Modernizacja stadionu w Kargowej planowana była już dawno. Zawsze brakowało na nią pieniędzy, aż wreszcie znalazła się na liście zadań realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego. Niestety, tym razem pojawiły się problemy finansowe.

– Jesteśmy jednak zdeterminowani, aby stadion dla naszych klubów, a są dwa, przygotować na wysokim poziomie – zapewnia Marta Paron, zastępca burmistrza Kargowej.

 

 

Na stadionie zostanie usunięta obecna murawa wraz z podłożem, które będzie zrobione na nowo, a potem posadzona trawa. Pojawi się także instalacja nawadniająca. Prace rozpoczną się jesienią, więc przej kilka miesięcy oba kargowskie kluby – Cargovia i UKS Dąbrówka, będą rozgrywały swoje mecze domowe w Kopanicy.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku