°C

Modernizacja stadionu w Kargowej

Cargovia - facebook

Modernizacja stadionu w Kargowej planowana była już dawno. Zawsze brakowało na nią pieniędzy, aż wreszcie znalazła się na liście zadań realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego. Niestety, tym razem pojawiły się problemy finansowe.

– Jesteśmy jednak zdeterminowani, aby stadion dla naszych klubów, a są dwa, przygotować na wysokim poziomie – zapewnia Marta Paron, zastępca burmistrza Kargowej.

 

 

Na stadionie zostanie usunięta obecna murawa wraz z podłożem, które będzie zrobione na nowo, a potem posadzona trawa. Pojawi się także instalacja nawadniająca. Prace rozpoczną się jesienią, więc przej kilka miesięcy oba kargowskie kluby – Cargovia i UKS Dąbrówka, będą rozgrywały swoje mecze domowe w Kopanicy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.