°C

Falubaz jedzie w Grudziądzu. Mocny rywal, arcytrudny pojedynek, a u nas trasmisja!

fot. Jakub Lesiński
 

Przed żużlowcami Stelmet Falubazu bardzo trudne zadanie w PGE Ekstralidze. Zielonogórzanie zmierzą się dzisiaj w grudziądzkiej twierdzy z MrGarden GKM-em, którego bardzo ciężko jest pokonać na własnym torze.

Menadżer Falubazu awizował do Grudziądza taki sam skład i zestawienie par, jakie zafunkcjonowało podczas wysoko wygranych 98. Derbów Ziemi Lubuskiej:

Stelmet Falubaz: 1. Martin Vaculik, 2. Michael Jepsen Jensen, 3. Piotr Protasiewicz, 4. Patryk Dudek, 5. Nicki Pedersen, 6. Norbert Krakowiak, 7. Damian Pawliczak.

Z kolei trener GKM-u Robert Kempiński zdecydował się na taki oto skład: 9. Kenneth Bjerre, 10. Antonio Lindbeack, 11. Przemysław Pawlicki, 12. Krzysztof Buczkowski, 13. Artem Laguta, 14. Marcin Turowski, 15. Patryk Rolnicki.

Jaki jest ten najbliższy rywal według opiekuna Falubazu Adama Skórnickiego?

Z kolei junior Falubazu Norbert Krakowiak może nie ma miłych wspomnień z grudziądzkiego toru, jednak zauważył, że miejscowym sprzyja bardzo twarda nawierzchnia:

Mecz GKM-u z Falubazem w Grudziądzu rozpocznie się w piątek o godz. 18.00. Transmisja na antenie Radia Zachód i Radia Zielona Góra. Zapraszamy!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku