°C

Wypadek w Torzymiu. Pięć osób rannych

fot. Radio Zielona Góra.
 

Pięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych i samochodu ciężarowego, do którego doszło w Torzymiu. Najciężej poszkodowany kierowca jednej z osobówek musiał zostać przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Jak poinformowała sierż. Klaudia Richter z KPP w Sulęcinie, do wypadku doszło ok. godz. 15.30. Kierowca forda focusa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo, a następnie – z samochodem osobowym marki Ford Mondeo.

W wypadku najciężej ranny został kierowca forda focusa, który został przetransportowany do szpitala śmigłowcem pogotowia ratunkowego. Lżejsze obrażenia odnieśli podróżujący tym samym pojazdem kobieta i chłopiec. Pomocy medycznej wymagała również trójka pasażerów drugiego samochodu osobowego, w tym jedno dziecko.

Jak poinformowała GDDKiA, blokada drogi krajowej nr 92, do której doszło w związku z wypadkiem, przedłuża się i może potrwać do dwóch godzin. Wyznaczono objazd przez Walewice i Grabów.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku