°C

Wypadek w Torzymiu. Pięć osób rannych

fot. Radio Zielona Góra.

Pięć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych i samochodu ciężarowego, do którego doszło w Torzymiu. Najciężej poszkodowany kierowca jednej z osobówek musiał zostać przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Jak poinformowała sierż. Klaudia Richter z KPP w Sulęcinie, do wypadku doszło ok. godz. 15.30. Kierowca forda focusa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo, a następnie – z samochodem osobowym marki Ford Mondeo.

W wypadku najciężej ranny został kierowca forda focusa, który został przetransportowany do szpitala śmigłowcem pogotowia ratunkowego. Lżejsze obrażenia odnieśli podróżujący tym samym pojazdem kobieta i chłopiec. Pomocy medycznej wymagała również trójka pasażerów drugiego samochodu osobowego, w tym jedno dziecko.

Jak poinformowała GDDKiA, blokada drogi krajowej nr 92, do której doszło w związku z wypadkiem, przedłuża się i może potrwać do dwóch godzin. Wyznaczono objazd przez Walewice i Grabów.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.