°C

Ze startu wspólnego też brąz dla LKS POM!

fot. Filip Górecki
 

Na zakończenie finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym jest drugi brązowy medal dla LKS POM Strzelce Krajeńskie.

Po wczorajszym trzecim miejscu Emilii Kuchty w „czasówce”, dziś na tej pozycji w wyścigu ze startu wspólnego uplasował się Filip Szałek. Strzelczanin ustąpił tylko Dominikowi Ratajczakowi z Copernicusa CCC Toruń, który także wczoraj wygrał „czasówkę” oraz Mateuszowi Cywińskiemu z Lublina:

Wcześniej na trasie w Strzelcach Krajeńskich i okolicach rywalizowały juniorki młodsze. Wygrała Malwina Mul z Azalii Brzóza Królewska przed Igą Wiklińską ze Stali Grudziądz i Karoliną Stachyrą z Mayday Lublin. Najlepsza z lubuszanek Weronika Paziewicz z LKS POM zajęła 9. lokatę:

Z pozostałych lubuszan w męskiej rywalizacji Kacper Szabunia z LKS POM był 12, Łukasz Skoczylas z Trasy Zielona Góra 39 a pozostali strzelczanie: Bartłomiej Bacieczko, Aleksander Stankiewicz i Kacper Sobiś kolejno 44, 65 i 72. Wśrod pań Wiktoria Gładosz z Trasy Zielona Góra była 17. natomiast wczorajsza medalistka Emilia Kuchta zanotowała w końcówce sporego pecha, bo najechała na zawodniczkę, która upadła. Kuchta ostatecznie skończyła 37.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku