Tęcza wygrywa w Żarach z Promieniem; obaj trenerzy zadowoleni

Tęcza Krosno Odrzańskie pokonała 3-0 Promień Żary w sparringu, który odbył się dziś na stadionie Promienia.

Mecz podzielono na trzy trzydziestominutowe tercje – dwa gole padły w pierwszej z nich. Pierwszego dla 4-ligowca strzelił Kozakiewicz, a potem Promień strzelił sobie samobója. W trzeciej tercji trzecią bramkę zdobył Przejczowski.

Obaj trenerzy po sparingu byli zadowoleni z dyspozycji swoich zespołów, a był to pierwszy sparing dla obu ekip – tak Tęcza, jak i Promień dopiero od kilku dni trenują i szykują się – odpowiednio – do 4 ligi i do okręgówki.

Trenerzy: Tęczy Maciej Kulikowski i Promienia – Łukasz Czyżyk:

Więcej o sytuacji obu ekip w poniedziałkowym Magazynie Radia Zachód o 21:05.