°C

Dziś tylko jeden medal lubuskiego na OOM w pływaniu

fot. Jacek Białogłowy
 

Aleksandra Kramer z TP Zielona Góra zdobyła jedyny medal dla województwa lubuskiego w trzecim dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zielonej Górze. Kramer wywalczyła brąz na 100 metrów żabką, ale po wyścigu była bardzo niezadowolona.

Jej celem był bowiem złoty medal i na początku II nawrotu prowadziła. W końcówce jednak, nie wiadomo czemu, dała się wyprzedzić dwóm rywalkom. Wygrała Liwia Chmiel z Trójki Środa Wielkopolska przed Aleksandrą Piskorz z Wodnika Siemianowice Śląskie.

Aleksandra Kramer po wyścigu, w którym uzyskała czas o 2 sekundy słabszy od rekordu życiowego nie ukrywała rozczarowania:

Trener Aleksandry Kramer Zbigniew Pietrzyk nie potrafił wytłumaczyć słabej końcówki swojej podopiecznej:

W finałach z naszego województwa pływała jeszcze trójka przedstawicieli Słowianki Gorzów. Agata Miciak była piąta na 400 metrów stylem dowolnym, Jakub Szczepanowski piąty na 100 metrów żabką, a wśród dziewcząt na tym samym dystansie czwarte miejsce zajęła Wiktoria Skowrońska.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku