°C

Stilon grał z Niemcami i sprawdzał czterech obcokrajowców

fot. Filip Górecki

Piłkarze Stilonu Gorzów przegrali u siebie 1:2 sparingowe spotkanie z występującym na szóstym poziomie rozgrywkowym FC Frankfurt nad Odrą.

W gorzowskim zespole testowanych było trzech Brazylijczyków: Murilo Maia i Giovani Parizzoto, którzy grali już w polskich klubach oraz Reginaldo Ramos, który przybył prosto z Brazylii. Wystąpił też Ukrainiec Serhij Łytwynow, w ubiegłym sezonie piłkarz Cariny Gubin. Z kolei jedynego gola dla gorzowian zdobył Łukasz Zakrzewski, który po poszukiwaniu innego klubu znowił treningi ze Stilonem:

Dodajmy, że drugi z gorzowskich spadkowiczów czyli Warta pokonała wczoraj imienniczkę z Międzychodu 4:0. W gorzowskim zespole testowany był Japończyk Mamoru Tschuyia (w ubiegłym sezonie Lubuszanin Drezdenko). 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.