°C

Łzy wzruszenia Kuchty: strzelczanka ma medal OOM!

fot. Filip Górecki
 

Emilia Kuchta z LKS POM Strzelce Krajeńskie zdobyła brązowy medal w jeździe indywidualnej na czas podczas pierwszego dnia finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym.

Reprezentantka gospodarzy zawodów była tylko o niespełna 7 sekund wolniejsza od zwyciężczyni, Anny Długaś z KTK Kalisz. Kuchta nie ukrywała wzruszenia po ukończeniu wyścigu:

Z pozostałych lubuszanek Weronika Paziewicz ze Strzelec Krajeńskich była 30. a tuż za nią Wiktoria Gładosz z trasy Zielona Góra. W męskiej rywalizacji zawodników z naszego regionu w ścisłej czołówce zabrakło. Wygrał Dominik Ratajczak z Copernicusa Toruń a najwyższe z lubuszan 23. miejsce zajął Kacper Szabunia. Zawodnik POM-u mówi, że dopiero wraca do optymalnej dyspozycji po poważnej kontuzji:

Ponadto 29. był Łukasz Skoczylas z Trasy Zielona Góra a 30. Kacper Sobiś z POM-u. Jutro wyścigi ze startu wspólnego, początek rywalizacji o godzinie 10:00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku