°C

Bus 500+ w Zielonej Górze

fot. S. Kordyjalik

Do Zielonej Góry przyjechał dziś bus 500 +. To kolejny przystanek na trasie kampanii informacyjnej dotyczącej zmian w rządowym programie Rodzina 500 plus. Przypomnijmy, od 1 lipca każde dziecko w rodzinie, bez względu na dochody, otrzyma 500 złotych.

– Program dla świadczeniobiorców jest raczej zrozumiały. Więcej pracy mają urzędnicy – mówi Wojciech Perczak, wicewojewoda lubuski:

 

 

Grażyna Jelska, dyrektor wydziału świadczeń społecznych w urzędzie wojewódzkim, powiedziała, że pytania dotyczą zwykle drobnych spraw, ale niektóre są naprawdę istotne:

 

 

Grażyna Jelska zachęcała również do zaglądania na stronę internetową urzędu wojewódzkiego, gdzie podane są miejsca, w których znajdują się punkty doradcze programu Rodzina 500+.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka