°C

Pol’and’Rock już za dwa tygodnie

fot. PAP/Lech Muszyński
 

Rozpoczął się ostatni etap przygotowań do tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie. Impreza odbędzie się po raz 25.

Organizatorzy opowiadali dziś w Zielonej Górze o przygotowaniach do festiwalu. Jak mówi Jerzy Owsiak w Kostrzynie trwa już montaż głównej sceny.

Prezes Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak powiedział, że festiwal, którzy przez lata był znany jako Przystanek Woodstock, bez większych problemów przeszedł proces zmiany nazwy.

25 edycja festiwalu rozpocznie się 1 sierpnia. Uczestnicy będą mogli dojechać do Kostrzyna m.in. dzięki 70 dodatkowym połączeniom kolejowym. Podobnie jak w latach ubiegłych policja zaopiniowała festiwal jako imprezę podwyższonego ryzyka. To oznacza m.in. dodatkowe wymogi i ograniczenia związane z bezpieczeństwem.

W tym roku na Pol’and’Rock zagrają m.in. Ziggy Marley, Prophets of Rage, Acid Drinkers i Kult.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku