°C

Pol’and’Rock już za dwa tygodnie

fot. PAP/Lech Muszyński

Rozpoczął się ostatni etap przygotowań do tegorocznego festiwalu Pol’and’Rock w Kostrzynie. Impreza odbędzie się po raz 25.

Organizatorzy opowiadali dziś w Zielonej Górze o przygotowaniach do festiwalu. Jak mówi Jerzy Owsiak w Kostrzynie trwa już montaż głównej sceny.

Prezes Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak powiedział, że festiwal, którzy przez lata był znany jako Przystanek Woodstock, bez większych problemów przeszedł proces zmiany nazwy.

25 edycja festiwalu rozpocznie się 1 sierpnia. Uczestnicy będą mogli dojechać do Kostrzyna m.in. dzięki 70 dodatkowym połączeniom kolejowym. Podobnie jak w latach ubiegłych policja zaopiniowała festiwal jako imprezę podwyższonego ryzyka. To oznacza m.in. dodatkowe wymogi i ograniczenia związane z bezpieczeństwem.

W tym roku na Pol’and’Rock zagrają m.in. Ziggy Marley, Prophets of Rage, Acid Drinkers i Kult.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.