°C

Młodzież Stali najlepsza w II rundzie DMPJ

fot. Filip Górecki

Żużlowcy Stali Gorzów zwyciężyli na własnym torze w II rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Tym razem gorzowianie wygrali pewnie, bo wczorajszego współzwycięzcę, drugi dziś Motor Lublin wyprzedzili o cztery punkty. 11 oczek zdobył dla Stali Rafał Karczmarz, 8 Mateusz Bartkowiak a 6 Alan Szczotka.

W 20 wyścigu turnieju doszło do makabrycznego wypadku z udziałem Artioma Trofimowa i Mikołaja Curzytka. Po uderzeniu obu zawodników w bandę ten pierwszy przeleciał przez nią i wylądował w sektorze, w którym w trakcie zawodów znajdują się członkowie ekip biorących udział w zawodach.

Za nim poleciał też jego motocykl – na szczęście nikomu na trybunach nic się nie stało. Tymczasem Trofimow był cały czas przytomny – lekarze po wstępnych badaniach wysłali go do szpitala do którego pojechał karetką.

Przerwa w zawodach trwała dość długo, bo trzeba było zespawać bramę wjazdową do parku maszyn – tak mocne było uderzenie w trakcie kraksy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.