°C

Młodzież Stali najlepsza w II rundzie DMPJ

fot. Filip Górecki
 

Żużlowcy Stali Gorzów zwyciężyli na własnym torze w II rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Tym razem gorzowianie wygrali pewnie, bo wczorajszego współzwycięzcę, drugi dziś Motor Lublin wyprzedzili o cztery punkty. 11 oczek zdobył dla Stali Rafał Karczmarz, 8 Mateusz Bartkowiak a 6 Alan Szczotka.

W 20 wyścigu turnieju doszło do makabrycznego wypadku z udziałem Artioma Trofimowa i Mikołaja Curzytka. Po uderzeniu obu zawodników w bandę ten pierwszy przeleciał przez nią i wylądował w sektorze, w którym w trakcie zawodów znajdują się członkowie ekip biorących udział w zawodach.

Za nim poleciał też jego motocykl – na szczęście nikomu na trybunach nic się nie stało. Tymczasem Trofimow był cały czas przytomny – lekarze po wstępnych badaniach wysłali go do szpitala do którego pojechał karetką.

Przerwa w zawodach trwała dość długo, bo trzeba było zespawać bramę wjazdową do parku maszyn – tak mocne było uderzenie w trakcie kraksy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku