°C

Wyrwa w skarpie przy rondzie Santockim

fot:E.Kobelak
 

Ogromna wyrwa w skarpie i wiszący nad dziurą chodnik – tak wygląda rejon ronda Santockiego po ostatnich burzach. Minionej niedzieli deszcz spływał tam jak z wodospadu. O sytuacji, jeszcze w niedzielę, poinformował pan Ryszard, mieszkaniec pobliskich domów. Sytuacja jest tym bardziej poważna , że dwa metry od wyrwy jest ruchliwa ulica, którą każdego dnia przejeżdża tysiące samochodów, w tym ciężarówki, a miejsce zabezpieczają dwa słupki i tasiemka.

– Największe straty spowodowała burza sprzed miesiąca, ta ostatnia dodatkowo pogorszyła sytuację – mówi nam pan Ryszard:

Rzecznik prasowy urzędu Wiesław Ciepiela zapewnia, że sytuacja zostanie potraktowana poważnie, a pracownicy wydziału dróg zostali zobowiązani do natychmiastowej reakcji

Będziemy na bieżąco monitorować sytuację. Póki co jedynym zabezpieczeniem pozostaje przywiązana do słupków tasiemka.

 

Aktualizacja 13.10

Właśnie otrzymaliśmy informację z Urzędu Miasta, że naprawa skarpy rozpocznie się w najbliższy czwartek

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku