°C

Łukasz Garguła zagra w Falubazie Gran-Bud Zielona Góra

fot. Maciej Noskowicz

To jest hit, na który zanosiło się od kilku tygodni - w barwach beniaminka III ligi wystąpi w nadchodzącym sezonie Łukasz Garguła.

Z tym 38-letni zawodnikiem klub negocjacje toczył od dłuższego czasu, w czwartek zawodnik osobiście był w klubie, dograno wszystkie szczegóły umowy i tylko miał podjąć decyzję, czy grać w Falubazie czy nie. Słychać było, że się waha, bo dostał telefony z ekstraklasy, a przecież jeszcze w zeszłym sezonie grał w Miedzi Legnica. 

Dziś popołudniu klub poinformował, że Garguła zagra w Falubazie, a sam zawodnik potwierdził, że jutro rozpoczyna treningi. I cieszy się, bo wraca w rodzinne strony. A urodził się w Żaganiu, karierę rozpoczynał w Piaście Iłowa, potem wędrował w górę – grał w Polarze Wrocław, GKS Bełchatów i Wiśle Kraków. Z tym ostatnim klubem zdobył mistrzostwo Polski; 16 razy zagrał w reprezentacji Polski – debiutował w kadrze Leo Beenhakera. 

Prezes klubu Marcin Grygier z wielką radością mówi o pozyskaniu tak znanego gracza:

 

Skomentuj przez Facebooka
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.