°C

Łukasz Garguła zagra w Falubazie Gran-Bud Zielona Góra

fot. Maciej Noskowicz
 

To jest hit, na który zanosiło się od kilku tygodni - w barwach beniaminka III ligi wystąpi w nadchodzącym sezonie Łukasz Garguła.

Z tym 38-letni zawodnikiem klub negocjacje toczył od dłuższego czasu, w czwartek zawodnik osobiście był w klubie, dograno wszystkie szczegóły umowy i tylko miał podjąć decyzję, czy grać w Falubazie czy nie. Słychać było, że się waha, bo dostał telefony z ekstraklasy, a przecież jeszcze w zeszłym sezonie grał w Miedzi Legnica. 

Dziś popołudniu klub poinformował, że Garguła zagra w Falubazie, a sam zawodnik potwierdził, że jutro rozpoczyna treningi. I cieszy się, bo wraca w rodzinne strony. A urodził się w Żaganiu, karierę rozpoczynał w Piaście Iłowa, potem wędrował w górę – grał w Polarze Wrocław, GKS Bełchatów i Wiśle Kraków. Z tym ostatnim klubem zdobył mistrzostwo Polski; 16 razy zagrał w reprezentacji Polski – debiutował w kadrze Leo Beenhakera. 

Prezes klubu Marcin Grygier z wielką radością mówi o pozyskaniu tak znanego gracza:

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku