Falubaz Gran-Bud przegrywa z Hiszpanami

Beniaminek 3 ligi Falubaz Gran-Bud Zielona Góra rozegrał dzisiaj drugi sparing w okresie przygotowawczym do rozgrywek 2019/20. W Opalenicy przegrał z zespołem z Hiszpanii wystepujących pod szyldem AFE 1-3.

Wynik meczu ustalony został już w I połowie – Hiszpanie prowadzili już 2-1, potem gola z karnego strzelił dla Falubazu Okińczyc, ale jeszcze przed przerwą Hiszpanie zdobyli trzecią bramkę. Trener Falubazu Andrzej Sawicki po meczu opisał nam przebieg meczu – stwierdził, że jest zadowolony z dzisiejszego spotkania:

Dodajmy jeszcze, że dziś w Zielonej Górze był Łukasz Garguła, którego chciałby zatrudnić Falubaz. Doświadczony zawodnik rozmawiał z działaczami i trenerem Sawickim, ale na razie nie ma porozumienia i tym samym kontraktu. Garguła powiedział Radiu Zielona Góra krótko: „Do czegokolwiek jest jeszcze daleko”. Obie strony dały sobie czas do przyszłego tygodnia i wtedy ewentualnie zapadną wiążące decyzje.

Kolejny mecz sparingowy Falubazu Gran-Bud już w sobotę – z TS Masterchemem Przylep na stadionie przy Sulechowskiej w Zielonej Górze.