°C

Paweł Wójcik przejmuje pierwszy zespół Warty

fot. Filip Górecki
 

Paweł Wójcik został nowym trenerem piłkarzy czwartoligowej Warty Gorzów.

33-letni szkoleniowiec był ostatnio koordynatorem szkolenia w gorzowskim klubie, wcześniej prowadził też drużynę Warty w Centralnej Lidze Juniorów. Z seniorami Wójcik ostatni raz pracował w 2013 roku, gdy prowadził w klasie okręgowej Różę Różanki:

Asystentem Wójcika będzie Tomasz Dolaciński, który dotychczas prowadził zespół juniora młodszego. W klubie zostaje trener bramkarzy Rafał Brudkiewicz, fizjoterapeutka Aleskandra Dilc i wieloletni kierownik drużyny Paweł Cierniewski. Pierwszy sparing 16 lipca w Witnicy przeciwko Czarnym Browar. Zapis całej konferencji zorganizowanej dziś przez klub:

A obszerna rozmowa z Pawłem Wójcikiem w sobotnim programie Muzyka i Sport Radia Zachód oraz we wtorkowym Magazynie Piłkarskim Radia Gorzów.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku