°C

Opóźnienia termomodernizacji we Wschowie

Fot. Marek Turowski.
 

Opóźnia się zakończenie realizacji termomodernizacji trzech placówek oświatowych we Wschowie. Chodzi o dwie szkoły podstawowe i przedszkole. Pierwotnie termin określono na koniec ubiegłego roku. Jednak ze względu na duże opóźnienia prac, obecne władze zerwały umowę z wykonawcą.

– Obecnie czekamy na odpowiedź Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze dotyczącą naszego wniosku w sprawie przesunięcia terminu rozliczenia dotacji i dopiero wtedy możemy ogłosić przetarg na wyłonienie nowego wykonawcy zadania – powiedział Aleksander Ziemek ze wschowskiego ratusza.
 
 
Pierwotnie termomodernizacja miała kosztować ponad 9 milinów złotych, ale po wyłonieniu nowego wykonawcy inwestycja może być o wiele droższa.
Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku