°C

Eksplozja gazu w Zielonej Górze

 

Eksplozja gazu w wieżowcu przy ul. Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Do wybuchu doszło po godz. 21. Na miejsce przyjechało 14 jednostek straży.

Do wybuchu doszło prawdopodobnie w mieszkaniu na drugim piętrze. Na szczęście pożar, który wybuchł w wyniku eksplozji udało się szybko opanować. 

Eksplozja była tak duża, że fragmenty okien i balkonu wyleciały aż na plac zabaw w pobliskim przedszkolu. Wybuch było słychać także na innych osiedlach.

Z pierwszych informacji wynika, że służby nie otrzymały zgłoszeń o osobach poszkodowanych. Na miejscu są jednak także karetki pogotowia.

Zarządzono ewakuację całego wieżowca. Służby muszą sprawdzić, czy wybuch nie uszkodził konstrukcji budynku.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku