°C

Zatrzymano podejrzanego o potrącenie dwóch kobiet w Nowogrodzie Bobrz.

 

Zielonogórska policja zatrzymała 41-latka podejrzanego o potrącenie dwóch kobiet w Nowogrodzie Bobrzańskim i ucieczkę z miejsca wypadku. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na jednej z ulic tego miasta - poinformowała Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

„Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca wypadku zagrożony karą do 4,5 roku więzienia. Trwają czynności procesowe mające wyjaśnić okoliczności wypadku, jak również powód, dla którego podejrzany uciekł po potrąceniu kobiet”

– powiedziała Stanisławska.

Dodała, że nie jest wykluczone, że zarzuty wobec mężczyzny zostaną poszerzone.

Do jego zatrzymania doszło we wtorek. Jest on mieszkańcem gminy Nowogród Bobrzański.

Przypomnijmy, że do potrącenia doszło w minioną niedzielę około godziny 1.30. Z ustaleń policji wynika, że dwie kobiety po imprezie towarzyskiej postanowiły jeszcze porozmawiać i usiadły na skraju chodnika. W pewnym momencie wjechał w nie kierowca auta osobowego i odjechał, nie udzielając pomocy. Jedna z kobiet odniosła poważne obrażenia, m.in. doznała złamania miednicy. Druga po opatrzeniu w szpitalu jeszcze tej samej nocy została wypuszczona do domu.

O sprawie informowało wcześniej Polskie Radio Zachód.

Uciekł z miejsca wypadku

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku