°C

Energia w Bledzewie

herb gminy Bledzew
 

Duża inwestycja energetyczna będzie przebiegać przez gminę Bledzew. Samorząd się cieszy, bo z tytułu przesyłu energii do budżetu gminy wpływać będą podatki.

– Nas taka sytuacja cieszy. Zadowoleni jesteśmy też, że inwestor porozumiał się z rolnikami, przez których pola będzie przebiegała linia – informuje Małgorzata Musiałowska, wójt Bledzewa:

 

 

Co ciekawe, inwestor przychylnie odniósł się do propozycji wyremontowania świetlic w Rojewie, Starym Dworku, Zemsku i Popowie. To właśnie w pobliżu tych wsi będzie przebiegać linia energetyczna wysokiego napięcia.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku