°C

Pieniądze na uzbrojenie parków przemysłowych

UM Międzyrzecz
 

Prawie 10 mln zł. dostaną władze Międzyrzecza, Skwierzyny i Przytocznej na uzbrojenie terenów w parkach przemysłowych. To efekt porozumienia przyznającego unijną dotację dla trzech gmin. Unijna dotacja wynosi 9,8 mln zł, z czego Międzyrzecz dostanie 4,9 mln, Skwierzyna 4,2 mln, a Przytoczna 700 tys. zł. Pieniądze przeznaczone zostaną na uzbrojenie parków przemysłowych w tych miejscowościach.

– Dotację przeznaczymy na uzbrojenie drugiego Międzyrzeckiego Parku Przemysłowego, który powstaje przy ulicy Rokitniańskiej – informuje Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.

 

 

Skwierzyna przeznaczy dotację na rozbudowę infrastruktury w parku przemysłowym przy ul. Międzyrzeckiej, w którym działają dwa zakłady i powstają dwa kolejne. W Przytocznej park przemysłowy powstaje przy drodze krajowej nr 24, przed jej skrzyżowaniem z drogą do Goraja.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku