°C

Oddział wewnętrzny w Krośnie Odrzańskim

Fot. Zofia Popielecka

Szpital Powiatowy w Krośnie Odrzańskim otwiera oddział wewnętrzny.

Do tej pory mieszkańcy miasta korzystali z pomocy lekarskiej w Zielonej Górze, Sulechowie, Żarach czy w Świebodzinie. Od 1 lipca w krośnieńskim szpitalu zacznie funkcjonować oddział wewnętrzny, który umożliwi mieszkańcom szybsze leczenie.

Jak mówi Jolanta Siwicka, prezes Zachodniego Centrum Medycznego w Krośnie Odrzańskim, oddział wewnętrzny zapewni bezpieczeństwo pacjentów:

 

Starosta powiatu krośnieńskiego Grzegorz Garczyński dodaje, że budowa oddziału wewnętrznego jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Krosna Odrzańskiego:

 

Agnieszka Spychała, oddziałowa oddziału wewnętrznego, zaznacza, że nowy sprzęt wiąże się odpowiednim przygotowaniem personelu, dlatego pielęgniarki już w najbliższy piątek przejdą specjalistyczne szkolenie:

Przypomnijmy, że mieszkańcy Krosna Odrzańskiego na oddział wewnętrzny czekali od 2011 roku.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.