°C

Gorzowskie ciekawostki na urodziny miasta

fot:E.Kobelak

O miejskim dzwonniku, gorzowskiej musztardzie czy stutysięcznym mieszkańcu - dowiecie się z krótkich informacji umieszczonych na bilbordach i plakatach, które powstały z okazji 762 urodzin miasta. To kolejna kampania informacyjna Wydziału Promocji i Informacji, zrealizowana przy wsparciu Archiwum Państwowego i dyrektora instytucji Dariusza Rymara.

– Kilka tygodni zajęło wyselekcjonowanie ciekawych i nieznanych dotąd faktów o Gorzowie – dyrektor wydziału Marta Liberkowska:

– Mamy nadzieję, że taka forma przybliżenia kilku ciekawych faktów z  historii naszego miasta  spodoba się mieszkańcom- dodaje Mart Liberkowska

Plakaty już spotkaci4e między innymi na wiatach przystankowych, na bilbordach czy na terenie urzędu miasta. Wkrótce mają zawisnąć także na słupach informacyjnych, w witrynach sklepów i miejskich instytucji.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.