°C

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP rozpoczyna nowy nabór

Fot. A. Steciąg

Jesteś nastolatkiem i szukasz szkoły, która oprócz edukacji da ci także praktyczny zawód? Zgłoś się do Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Zielonej Górze!

Placówka rozpoczyna właśnie nabór na nowy rok szkolny 2019/2020. W ofercie m.in. zajęcia dla przyszłych kucharzy, budowlańców czy hydraulików.

– W tym roku możemy przyjąć 70 uczniów, a w darmowym internacie mamy miejsca dla ok. 40 – mówi Karolina Miniach, kierowniczka zielonogórskiego Ośrodka Szkolenia i Wychowania:

 

Jak podkreśla Karolina Miniach, nauka w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP przeznaczona jest dla osób, które chciałyby połączyć naukę z konkretną praktyką zawodową.

– Pomagamy też tym uczniom, którzy mają problem z odnalezieniem się w swojej dotychczasowej szkole – dodaje:

 

Dodajmy, że nabór do Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Zielonej Górze prowadzony będzie do końca września.

Szczegółowe informacje na ten temat, wraz z formularzem rekrutacyjnym, można znaleźć na stronie internetowej Lubuskiej Komendy Wojewódzkiej Ochotniczych Hufców Pracy: www.lubuska.ohp.pl

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.