°C

„Trzynastka” Kaczyńskiego trafiła do zielonogórskiego stowarzyszenia

fot. daniel sawicki

Tak jak deklarował tak zrobił. Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński przekazał swoją "trzynastą emeryturę" na cele charytatywne. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że przesłał ją zielonogórskiemu stowarzyszeniu Dalej Razem, zajmującemu się osobami autystycznymi.

Jak do tego doszło? Kilka tygodni temu jeden z rodziców napisał maila do biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego z prośbą o wpłatę trzynastej emerytury na stowarzyszenie Dalej Razem. Pan Jerzy wspomniał, że jest członkiem stowarzyszenia, a jego 15-letni syn korzysta z pomocy organizacji.

– Nie sądziłem, że będzie pozytywna reakcja i jestem bardzo zaskoczony takim obrotem sprawy – powiedział Pan Jerzy:

Pan Jerzy podkreśla, że pieniądze na pewno zostaną dobrze wydane przez stowarzyszenie:

Przypomnijmy, że stowarzyszenie Dalej razem prowadzi szkołę i przedszkole dla osób autystycznych. W planach ma także uruchomienie hostelu w Sulechowie.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.