°C

Bardzo Młoda Kultura czeka na animatorów

fot. Daniel Sawicki

Masz innowacyjny pomysł i chcesz się nim podzielić? Zgłoś się do programu „Bardzo Młoda Kultura”, który pod patronatem Narodowego Centrum Kultury realizuje Regionalne Centrum Animacji Kultury.

RCAK zostało jedynym w województwie operatorem tego programu i przez najbliższe trzy lata w ramach programu będzie przyznawał granty osobom, które zakwalifikują się do programu.

– Zorganizujemy serię warsztatów dla edukatorów i animatorów kultury, która pozwoli podnieść kompetencje, poznać się i zacząć wspólnie działać – mówi Izabela Kumor Pilarczyk, dyrektor Regionalnego Centrum Animacji Kultury:

Zdaniem Magdaleny Wirut z Muzeum Ziemi Wschowskiej bardzo ważne jest, że program Bardzo Młoda Kultura nie wymaga posiadania wkładu własnego:

Partnerem RCAK-u będzie m.in. Uniwersytet Zielonogórski. Profesor Bogdan Idzikowski z Zakładu Animacji Kultury i Andragogiki zauważa, że udział naukowców z UZ będzie polegał na dokonywaniu badań i stawianiu diagnozy:

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.