°C

Dni Gorzowa 2019 już za nami

A.Dobosiewicz

Zakończyły się Dni Gorzowa. Święto miasta trwało trzy dni. Gorzowianie z dużą ciekawością odwiedzali nadwarciańskie błonia, spacerowali Mostem Staromiejskim, gościli również na bulwarze.

W programie tegorocznych Dni Gorzowa były koncerty adresowane do miłośników różnych gatunków muzyki, odbyła się sesja naukowa i piknik związany z pradawnym nosorożcem, były propozycje teatralne i taneczne, przemarsz ze sztandarami czy prezentacje artystyczne seniorów.

 
Z przebiegu tegorocznych Dni Gorzowa zadowolony jest prezydent miasta Jacek Wójcicki.

Na zakończenie Dni Gorzowa wystąpił zespół Electric Light Orchestra. Po koncercie ze sceny dziękowano wszystkich osobom i przedstawicielom służb, które były zaangażowane w organizację tegorocznego święta miasta.

Przypomnijmy, że w ramach Dni Gorzowa kilkaset osób bawiło się na nadwarciańskich błoniach przy muzyce prezenterów Radia Gorzów. Uczestnicy dyskoteki otrzymali od prowadzących radiowe gadżety, a na telebimach prezentowane były krótkie filmy przedstawiające radiowych dziennikarzy.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.