°C

KFF: Klapsy 2019 rozdane

 

Gala finałowa Kozi Film Festiwal 2019. W Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze rozdano doroczne Klapsy - nagrody dla filmowych twórców.

Grand Prix festiwalu zdobył film Łukasza Grzegorzka pt. „Córka trenera”. Laudację wygłosił krytyk filmowy i teatralny, Łukasz Maciejewski:

Nagrodę odebrał reżyser filmu, Łukasz Grzegorzek:

Nagrodę za całokształt twórczości otrzymał popularny aktor filmowy i teatralny Zdzisław Wardejn:

KFF: Klapsy 2019 rozdane Radio Zachód

W zabawny dialog z nagrodzonym wdał się dyrektor festiwalu dr Andrzej Buck.

KFF: Klapsy 2019 rozdane Radio Zachód

Z kolei nagrodę za najlepszą kreację aktorską otrzymała Grażyna Błęcka – Kolska za rolę w filmie „Ułaskawienie”:

KFF: Klapsy 2019 rozdane Radio Zachód

Festiwal Kozzi Gangsta Film organizowany jest od 2012 roku. Pierwotnie upamiętniał przedwcześnie zmarłego, pochodzącego z Kargowej, aktora filmowego i teatralnego, Macieja Kozłowskiego.  

Z czasem wydarzenie sięgało do kolejnych znanych twórców. W tym roku do patronów festiwalu dołączyli Elżbieta Czyżewska oraz Tadeusz Fijewski.

Dzisiejszą galę poprzedził koncert Misi Furtak. Pełen program festiwalu dostępny jest TUTAJ


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku