°C

W Drzonkowie – MP niepełnosprawnych w pływaniu

start zg

Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „Start” w Zielonej Górze jest organizatorem letnich mistrzostw Polski niepełnosprawnych w pływaniu. Impreza odbędzie się od 15 do 16 czerwca na 50-metrowej pływalni olimpijskiej w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków w Zielonej Górze. W mistrzostwach wystąpi 142 zawodników niepełnosprawnych z kraju.

Wśród nich będą członkowie kadry narodowej niepełnosprawnych w pływaniu, w tym medaliści Igrzysk Paraolimpijskich. Mistrzostwa Polski są generalnym sprawdzianem i możliwością kwalifikacji na mistrzostwa świata we wrześniu w Londynie. W zawodach w Drzonkowie wystąpi 10 osobowa grupa pływaków Startu Zielona Góra. Ich szanse ocenia Franciszek Zienkiewicz – szkoleniowiec zielonogórskiego klubu:

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.