°C

Szkody po burzy

A.Dobosiewicz

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na drodze krajowej nr 32. Na wysokości miejscowości Wężyska, to odcinek między Gubinem a Krosnem samochód osobowy uderzył w drzewo, które podczas burzy przewróciło się na drogę. Dwie osoby zostały ranne. Aktualnie droga jest całkowicie zablokowana.

Burza z gradem przeszła głównie nad północnymi powiatami. W powiecie gorzowskim odnotowano 22 interwencje, 6 zdarzeń w Żarach i dwa w Krośnie Odrzański. Przede wszystkim strażacy byli wzywani do zalanych piwnic i garaży. Jedna z interwencji dotyczyła powalonego drzewa na trasie za Różankami w kierunku Strzelec Krajeńskich. Drzewo tarasowało przejazd, strażacy je usunęli. Na szczęście dzisiejsza burza nie była tak intensywna jak w ubiegłym tygodniu w czwartek, kiedy to nieprzejezdnych było wiele ulic w Gorzowie, a woda wdarła się m.in. do archiwum Urzędu Miasta, do Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, budynku głównego poczty przy ulicy Jagiellończyka czy szkół podstawowych nr 1 i 21.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.