°C

Kozzi Film Festiwal

Fot. Zofia Popielecka
 

W Zielonej Górze i w Żarach rozpoczął się Kozzi Film Festiwal.

Spotkania z aktorami, reżyserami oraz wspólne komentowanie najbardziej znanych produkcji w polskim kinie. Rozpoczęła się piąta edycja Kozzi Film Festiwal, jest to wydarzenie, które od lat przyciąga znawców kina oraz teatru.

Jak mówi Andrzej Buck, dyrektor Biblioteki Norwida w Zielonej Górze, z każdym rokiem podczas festiwalu pojawiają się nowe, ciekawe propozycje:

Wśród propozycji kinowych pojawia się „Aktorka”, czyli film o Elżbiecie Czyżewskiej, w reżyserii Kingi Dębskiej, która podkreśla, że film nie miał być tylko ciekawą historią, ale również przestrogą dla środowiska aktorów:

W tym roku część filmów będą komentowali radcy prawni i adwokaci. Jest to nowa propozycja, która pozwoli spojrzeć na produkcję okiem specjalisty. Jak mówi Anna Wojniusz, adwokat i prezes Stowarzyszenia Kozzi Film Festiwal, będzie to kolejny element zachęcający do spotkania z kulturą i filmem:

Przypomnijmy, że Kozzi Film Festiwal potrwa do 16 czerwca.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku