°C

Kozzi Film Festiwal

Fot. Zofia Popielecka

W Zielonej Górze i w Żarach rozpoczął się Kozzi Film Festiwal.

Spotkania z aktorami, reżyserami oraz wspólne komentowanie najbardziej znanych produkcji w polskim kinie. Rozpoczęła się piąta edycja Kozzi Film Festiwal, jest to wydarzenie, które od lat przyciąga znawców kina oraz teatru.

Jak mówi Andrzej Buck, dyrektor Biblioteki Norwida w Zielonej Górze, z każdym rokiem podczas festiwalu pojawiają się nowe, ciekawe propozycje:

Wśród propozycji kinowych pojawia się „Aktorka”, czyli film o Elżbiecie Czyżewskiej, w reżyserii Kingi Dębskiej, która podkreśla, że film nie miał być tylko ciekawą historią, ale również przestrogą dla środowiska aktorów:

W tym roku część filmów będą komentowali radcy prawni i adwokaci. Jest to nowa propozycja, która pozwoli spojrzeć na produkcję okiem specjalisty. Jak mówi Anna Wojniusz, adwokat i prezes Stowarzyszenia Kozzi Film Festiwal, będzie to kolejny element zachęcający do spotkania z kulturą i filmem:

Przypomnijmy, że Kozzi Film Festiwal potrwa do 16 czerwca.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.