°C

Niemieccy pracodawcy szukają pracowników

fot. Pixabay

Jesteś specjalistą w swoim zawodzie i szukasz pracy w Niemczech? Przyjdź na Polsko - Niemiecki Dzień Informacyjny w Guben!

Kolejne spotkanie łączące pracowników z potencjalnymi pracodawcami zza Odry odbędzie się w najbliższy czwartek.

Anna Uberman z Wojewódzkiego Urzędu Pracy podkreśla, że to już czwarte tego typu wydarzenie na polsko – niemieckiej granicy. Jak mówi, tematyka tych spotkań adresowana jest głównie dla osób poszukujących pracy, ale nie tylko:

 

Jak zaznacza Anna Uberman, niemieccy pracodawcy poszukują przede wszystkim specjalistów z zakresu obróbki metali, elektryków i monterów instalacji grzewczych, a także kierowców.

– Są to także branże deficytowe w Polsce, a więc osoby z tymi kwalifikacjami nie powinni mieć problemów ze znalezieniem dobrze płatnej pracy – dodaje:

 

Dodajmy, że IV Polsko – Niemiecki Dzień Informacyjny odbędzie się w Starej Farbiarni obok Urzędu Miasta w Guben.

Początek spotkania o godz. 14.00, a więcej informacji na ten temat na www.wup.zgora.pl

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.