°C

Warta wygrała z Promieniem i zagra w finale

fot. Jakub Lesiński
 

Nie było niespodzianki w półfinale regionalnego Pucharu Polski w Żarach. Występujący w klasie okręgowej piłkarze Promienia przegrali z III-ligową Wartą Gorzów 1:3. Triumfatorzy awansowali do finału.

Faworyzowani gorzowianie do przerwy prowadzili 2:0, a miejscowi strzeli gola dopiero w końcówce z rzutu karnego.

Wynik spotkania otworzył w 21 min Łukasz Kopeć z Warty. W 43 min na 2:0 podwyższył jego klubowy kolega, Dominik Zakrzewski. Trzeba przyznać, że Warta zmarnowała kilka dogodnych sytuacji i mogła, a nawet powinna prowadzić większą różnicą trafień po pierwszej połowie.

W 66 min bramkę na 3:0 zdobył Sebastian Surmaj. Mimo niewielu szans, jedynego gola Promień zdobył w 85 min. Wówczas piłkę ręką w polu karnym zagrał Dawid Sadowski i sędzia podyktował „jedenastkę”, którą na bramkę zamienił Dariusz Piechowiak. Ostatecznie Warta pokonała Promień 3:1.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku