°C

„Azorki’ zapraszają do wirtualnej adopcji

redakcja gorzowska

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl” , które od czerwca będzie administrowało gorzowskie schronisko „Azorki”, zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców do tzw. wirtualnej adopcji. Na stronie schroniska i na fanpagu, dostępne są zdjęcia psów.

Każdy, kto nie może mieć psa w domu, a chciałby poświęcić wolny czas któremuś z mieszkańców „Azorków”, może się zdeklarować i np. zabierać go na spacery. Mówi Izabela Kunicka ze Stowarzyszenia.

Jak dodaje Izabela Kunicka, taka forma kontaktu ze zwierzęciem jest też wskazana w przypadku, gdy o psa prosi nas dziecko.

Gorzowskie schronisko „Azorki” mieści się przy ulicy Fabrycznej 97. Galerię zdjęć wszystkich jego mieszkańców, a jest ich około stu, znajdziecie na stronie www.sioz.pl.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.