°C

PiS podsumowuje kampanię

fot. K.Rak

Ostatni dzień kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego: rozdawanie materiałów wyborczych, rozmowy z mieszkańcami w centrum Gorzowa i ostatnia konferencja prasowa. PiS podsumowuje kampanię.

– Dziękujemy wyborcom za wspólne spotkania podczas kampanii. Chcemy być w Unii Europejskiej, w której wszyscy są równi – mówi Władysław Dajczak, wojewoda lubuski i kandydat do PE na liście PiS:

Do udziału w niedzielnych wyborach zachęcała również inna kandydatka startująca z list Prawa i Sprawiedliwości, Helena Hatka, radna sejmiku województwa lubuskiego:

W podsumowaniu kampanii nie uczestniczyła minister Elżbieta Rafalska, która zawiesiła swoją kampanię w ostatnim dniu jej trwania, mówi lubuski szef struktur PiS, Marek Ast:

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w najbliższą niedzielę, 26 maja. Komisje wyborcze będą pracować od godziny 7:00 do 21:00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.