°C

PiS podsumowuje kampanię

fot. K.Rak
 

Ostatni dzień kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego: rozdawanie materiałów wyborczych, rozmowy z mieszkańcami w centrum Gorzowa i ostatnia konferencja prasowa. PiS podsumowuje kampanię.

– Dziękujemy wyborcom za wspólne spotkania podczas kampanii. Chcemy być w Unii Europejskiej, w której wszyscy są równi – mówi Władysław Dajczak, wojewoda lubuski i kandydat do PE na liście PiS:

Do udziału w niedzielnych wyborach zachęcała również inna kandydatka startująca z list Prawa i Sprawiedliwości, Helena Hatka, radna sejmiku województwa lubuskiego:

W podsumowaniu kampanii nie uczestniczyła minister Elżbieta Rafalska, która zawiesiła swoją kampanię w ostatnim dniu jej trwania, mówi lubuski szef struktur PiS, Marek Ast:

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w najbliższą niedzielę, 26 maja. Komisje wyborcze będą pracować od godziny 7:00 do 21:00.

PiS podsumowuje kampanię Radio Zachód PiS podsumowuje kampanię Radio Zachód

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku