°C

Skórnicki: Mamy świadomość mocy, jaka jest w zespole z Leszna

fot. Jakub Lesiński

Kibice drużyn z Leszna i Zielonej Góry odliczają dni do niedzielnego starcia na samym szczycie PGE Ekstraligi. Co słychać w obozie Falubazu przed tym spotkaniem?

Fogo Unia podejmie wówczas Stelmet Falubaz, a menadżer Adam Skórnicki tłumaczył na piątkowym briefingu prasowym m.in. dobór zestawienia składu zielonogórskiej drużyny, który wygląda następująco: 1. Nicki Pedersen, 2. Michael Jepsen Jensen, 3. Patryk Dudek, 4. Martin Vaculik, 5. Piotr Protasiewicz, 6. Norbert Krakowiak, 7. Damian Pawliczak. Zmiany dotyczą drugiej pary oraz wstawienia kapitana pod „piątkę”.

Podczas spotkania z dziennikarzami Skórnicki, który przez wiele lat sam startował w klubie z Wielkopolski, a później prowadził Unię – wypowiadał się dużym szacunkiem o najbliższym rywalu. Był również pytany m.in. o to, co może okazać się kluczem do wywiezienia z Leszna korzystnego dla Falubazu rezultatu.

A swoją wypowiedź menadżer Falubazu rozpoczął – mówiąc o nastrojach, jakie aktualnie panują w zielonogórskiej drużynie:

Początek meczu w Lesznie w niedzielę o godz. 19.00. Relacje w Radiu Zachód i Radiu Zielona Góra.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.