°C

SKM Zastal przegrał po raz drugi

fot. Jacek Białogłowy

Koszykarze SKM Zastal Fatto Developer ZIelona Góra przegrali po raz drugi w finałach mistrzostw Polski do lat 16, które odbywają się w hali przy Amelii. Zastalowcy przegrali z Biofarm Basket Junior Poznań 71-79.

Stało się tak mimo, że po 3 kwartach SKM Zastal prowadził 62-51. Od początku 4 kwarty jednak poznaniacy mocno nacisnęli, Zastalowcy mieli kłopoty z rozegraniem akcji, ich kolejne akcje kończyły się stratami i Biofarm Basket Junior Poznań zbliżał się w dużym tempie.

Po runie 14-0 goście wyszli na prowadzenie 65-62 i już nie oddali zwycięstwa.

Mówi jeden z graczy Zastalu, Michał Szandurski, który zdobył wczoraj 20 punktów:

Żałował wygranej wiceprezes SKM Zastal – Arkadiusz Simiński:

SKM Zastal ma 2 porażki i nie ma już szansy na strefę medalową – zielonogórska młodzież zagra jeszcze jutro z UKS GIM 92 Ursynów Warszawa. Potem zostanie jej tylko pojedynek o 7 miejsce w mistrzostwach.

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.