°C

Kolejni kandydaci podsumowują kampanię wyborczą do PE

Fot. Parlament Europejski/www.europarl.europa.eu

Kolejni kandydaci w wyborach do Parlamentu Europejskiego podsumowywali dzisiaj w Gorzowie kończącą się kampanię wyborczą.

Anita Kucharska – Dziedzic, w naszym okręgu jedynka na liście „Wiosny Roberta Biedronia” oceniła, że mieszkańcy z którymi się spotykała, najbardziej są zainteresowani problemami ekologii, zmianami klimatycznymi, zmianami w transporcie i obywatelskimi prawami.

Dziś kampanię podsumował także profesor Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego i lider listy „Koalicji Europejskiej”. Chcemy koncentrować się na projektach europejskich, które mogą służyć społeczeństwu. Dostrzegamy także konieczność wzrostu wynagrodzeń Polaków – mówił Bogusław Liberadzki.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.