°C

Patryk Dudek przed Lesznem: Kuruję się i czekam na Unię

M.Noskowicz

Prawdziwy hit czeka w niedzielę żużlowców Stelmetu Falubaz. Zielonogórzanie zmierzą się w Lesznie z liderem tabeli - miejscową Unią.

Unia to drużyna naszpikowana gwiazdami, w ekstralidze leszczynianie jeszcze nie przegrali. Falubaz chciałby jednak postraszyć Unię na „Smoczyku”. Czy tak będzie?  Na to liczy jeden z liderów Falubazu Patryk Dudek, który tuż po sobotniej Grand Prix w Warszawie postanowił kilka dni odpocząć po ostatnich upadkach:

Jeśli chodzi o Unię, Dudek twierdzi, że mistrzowie Polski nie mają słabych punktów, mając do tego bardzo silnych juniorów:

Dłuższa rozmowa z Patrykiem Dudkiem w sobotniej audycji Radia Zachód „Muzyka i Sport” po godzinie 17.  Mecz Unia-Falubaz w niedzielę o godzinie 19. Relacje w Radiu Zachód i Radiu Zielona Góra. 

Maciej Noskowicz

Maciej Noskowicz
e-mail:
m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.