°C

Ziobro chce surowszego potraktowania zwyrodnialca z Gorzowa

fot. PAP/Tomasz Gzell

Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro chce, by podejrzany o skrzywdzenie 9-latki w Gorzowie odpowiadał za zabójstwo z zamiarem ewentualnym.

Wczoraj 24-letni mężczyzna usłyszał między innymi zarzuty przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, za co grozi do 15 lat więzienia. Zbigniew Ziobro mówił, że z jego informacji wynika, że dziewczynka była krzywdzona w jeszcze większym stopniu:

Dziewczynka przebywała w domu znajomego swojej matki, który został już zatrzymany przez funkcjonariuszy. Służby zaalarmował jej starszy brat, który wraz z kolegą rozpoczął poszukiwania zaginionej siostry. Według ich relacji z mieszkania miał się wydobywać stłumiony głos. Jak się okazało, 9-latka była uwięziona w wersalce. Była skrępowana, miała zakneblowane usta.

Konferencja prasowa Prokuratora Generalnego transmitowana była w mediach społecznościowych. Jej zapis znaleźć można poniżej.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.