°C

Żłobki wywieszają listy

redakcja gorzowska

Gorzowskie żłobki rozpoczęły dzisiaj wywieszanie list z nazwiskami dzieci, które od września będą w nich miały zapewniona opiekę. Przypomnijmy, w tegorocznym naborze złożono w całym mieście 541 wniosków, a miejsc jest tylko 173.

My odwiedziliśmy Miejski Żłobek nr 3 przy ulicy Słonecznej, bo tam listy zostały wywieszone najwcześniej. Mówi wicedyrektor Jolanta Aniukiewicz.

Rodzice, którzy przyszli szukać nazwisk swoich dzieci ma listach osób przyjętych, w większości odchodzili rozczarowani.

Teraz szczęśliwcy do końca miesiąca muszą potwierdzić wolę umieszczenia dziecka z żłobku. Do końca maja odbędą się też z nimi w placówkach pierwsze zebrania.

Przypomnijmy, na chwilę obecną w Gorzowie bez miejsca w żłobku pozostaje 368 maluchów, których rodzice starali się o przyjęcie do takiej placówki.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.