°C

Pierwszego czerwca maszeruj na festyn

fot. Pixabay

- Dzień dziecka ma być świętem najmłodszych, a nie okazją do jakiejkolwiek indoktrynacji - uważają działacze zielonogórskiego stowarzyszenia Rota Rzeczypospolitej i zapraszają na festyn. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca na stadionie przy Wyspiańskiego. To swoista odpowiedź na organizowany przez Instytut Równości marsz promujący środowiska LGBT, który przejdzie ulicami miasta.

Mówi prezes stowarzyszenia, Aldona Dajworska:

Dlatego jak dodaje Dajworska, trwają przygotowania do wydarzenia, którego głównymi bohaterami będą dzieci. Festyn „Sport to zdrowie” ma dać najmłodszym przede wszystkim dużo zabawy na świeżym powietrzu. By zorganizować event, stowarzyszenie prowadzi zbiórkę w internecie:

Wśród atrakcji, które zaplanowano podczas festynu, znalazły się spotkania ze sportowcami, konkursy i występy. Link do zbiórki zamieszczamy poniżej. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.