°C

Z dużej chmury mały deszcz

fot. R.Rachlewicz

Od dłuższego czasu mocno iskrzyło na linii kibice - zarząd Stali Gorzów Wlkp.

Nie wiadomo czy wpływ na miały nie najlepsze wyniki drużyny żużlowej w rozgrywkach ekstraligi czy też coś innego. Faktem jest, że na forach internetowych trwała ożywiona dyskusja, a w niej pojawiały się wręcz nawoływania do dymisji zarządu klubu z prezesem Ireneuszem Maciejem Zmorą na czele. Dziś, z inicjatywy prezydenta Gorzowa Jacak Wójcickiego miało dojść do otwartego spotkania fanów Stali z klubowymi działaczami. Do spotkania jednak nie doszło bo wcześniej obie strony, w gabinecie prezydenta Gorzowa podpisały porozumienie.

Kompromis dla żółto-niebieskich – Wspólny komunikat

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że Zarząd Stali Gorzów i przedstawiciele kibiców z rozwagą
i odpowiedzialnością zareagowali na propozycję spotkania przy wspólnym stole.

Ta odpowiedzialność spowodowała, że jeszcze przed Okrągłym Stalowym Stołem, który zaproponował prezydent Jacek Wójcicki, obie strony spotkały się i przedyskutowały sprawy przyszłości klubu i wzajemnej współpracy dla jego dobra.

Rozmowy doprowadziły do wypracowania kompromisu, który będzie miał jeden wspólny cel – współpracę dla dobra żółto-niebieskiej drużyny!

Ponieważ te rozmowy wypełniły ideę, proponowanego przez prezydenta spotkania możemy stwierdzić, że zarówno zarząd jak i kibice mogą pozytywnie patrzeć w przyszłość.

W tej sytuacji, na prośbę przedstawicieli stowarzyszenia kibiców i zarządu klubu, dzisiejsze spotkanie ma zmienioną formułę. Wobec uzgodnienia wszystkich wspólnych kwestii, staje się ono przypieczętowaniem uzgodnionego kompromisu.

Wszystkie strony zaangażowane w jego osiągnięcie dziękują za jego wypracowanie i deklarują wolę dalszej współpracy dla dobra klubu.

Wiesław Ciepiela

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.