°C

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 10-12.05

Fot. Pixabay

Od piątku do niedzieli potrwają doroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W tym czasie instytucje, które korzystają ze wsparcia unijnego, przygotowują ciekawe wydarzenia oraz oferują zniżkowe lub zupełnie bezpłatne wejściówki.

Wyjątkowo 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej świętuje także Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze. Już jutro zaprasza na Dzień Smakołyków. – Będzie okazja do spróbowania słodyczy bez chemii i ulepszaczy – mówi Agata Karchut z OWES-u:

Atrakcje w regionie w najbliższych dniach także m.in. na Zamku Książąt Piastowskich w Kożuchowie, w WOSiR-ze Drzonków, spacer z przewodnikiem po modernizowanej estakadzie w Gorzowie. Nadleśnictwo Sulęcin zaprasza do odwiedzenia bazy turystycznej na „Uroczysku Lubniewsko”. O szczegółach tych i innych wydarzeń można poczytać na stronie dniotwarte.eu.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.