°C

Matura w sulechowskim liceum

fot. S. Kordyjalik

Egzamin pisemny z nowożytnego języka obcego zdają dziś uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. W większości przypadków maturzyści wybierali język angielski. Tak było również w Liceum Ogólnokształcącym im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie.

– Ponieważ język angielski praktycznie nas otacza to zdanie egzaminu z tego przedmiotu nie stanowi większego problemu – mówili po wyjściu z sali sulechowscy maturzyści.

 

 

Anna Napadło – Kuczera, wicedyrektor sulechowskiego LO informuje, że do egzaminów maturalnych podeszło 65 abiturientów szkoły. Zgadza się, że dla nich egzamin z języka angielskiego nie stanowi w większości problemów, ale przestrzega, by nie popadać w huraoptymizm.

 

 

Niestety, podobnie jak wczoraj, także dziś rano, do sulechowskiego liceum dotarł mail informujący o podłożeniu ładunku wybuchowego. Ta fałszywa informacja nie zakłóciła jednak w żaden sposób przebiegu egzaminu maturalnego.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.