°C

WOŚP w Gorzowie

materiały organizatora

Trzy sztaby, ponad 500 wolontariuszy i setki atrakcyjnych przedmiotów przekazanych na licytacje. W najbliższą niedzielę, po raz 27, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 Pierwsi wolontariusze wyjdą na ulice Gorzowa już o godzinie 7 rano – mówi Marta Ciećwierz, szefowa sztabu „U Szefa”:

 

W Gorzowie, główna scena ustawiona zostanie na Kwadracie. Organizatorzy zapraszają i zapewniają, że atrakcji przygotowanych z myślą o mieszkańcach nie zabraknie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Golden Life, początek koncertu o godzinie 20.00, a orkiestrowe granie rozpocznie się już o 13.00. Na scenie zaprezentują się zarówno gorzowskie zespoły artystyczne jak i inne muzyczne formacje, które będą uprzyjemniać czas, spędzony na licytowaniu.

Podczas gorzowskiego finału będzie można zlicytować między innymi koszulkę z podpisem Roberta Kubicy, narty od Krystyny Prońko, plastron Tomasza Golloba czy koszulki z podpisem Jurka Owsiaka. Większość licytacji odbywać będzie się na Kwadracie. Mówi Paweł Podkański z Ośrodka Sportu i Rekreacji:

Tradycyjnie już swój wkład w licytacje ma także prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki. Tym razem zaproponował przygotowanie śniadania:

Gorzowskie sztaby zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie Ściskawa. Chodzi o to, by w ciągu godziny, zgromadzić jak największą liczbę osób na namalowanym sercu. Miasto, które wygra tą rywalizację otrzyma od fundacji sprzęt dla szpitala o wartości 50 tysięcy złotych. Dotychczasowy, Toruński rekord to 813 osób. Konkurs w Gorzowie odbędzie się od godziny 15.00 do 16.00.

Dodajmy, że druga ze scen ustawiona będzie przy galerii na Górczynie. Tam także atrakcyjne licytacje jak: kevlar Krzysztofa Kasprzaka, czy wyjazd na lubuskie derby. Nie zabraknie także koncertów. Dla mieszkańców zagrają między innymi: Bartek Wrona czy Endrju.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.