°C

Warsztaty perkusyjne w Gorzowie z Frankiem Parkerem

fot. Zbigniew Bodnar

W najbliższy piątek i sobotę, początkujący i już doświadczeni perkusiści, będą mogli uczestniczyć w warsztatach perkusyjnych prowadzonych przez czarnoskórego amerykańskiego bębniarza Franka Parkera.

W 1991 roku został on wybrany najlepszym perkusistą jazzowym w ramach Programu Jazzowego Stowarzyszenia Nauczycieli Muzyki Illinois. W tym samym roku otrzymał również stypendium od Western Illinois University.

W 1999 roku Frank dołączył do Kurt Elling Quartet, z którym występował na arenie międzynarodowej przez pięć lat, zyskując nominację do nagrody Grammy za płytę Man In the Air (Człowiek w chmurach). Zajęcia warsztatowe prowadzone będą w atelier muzycznym Nowa Linia przy ul. Walczaka ( naprzeciwko Białego Kościółka) w Gorzowie – mówi Przemysław Raminiak gorzowianin, pianista jazzowy na zaproszenie którego do Gorzowa przyjedzie Frank Parker:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.