Prezentacja Stelmetu BC za nami, teraz turniej w Turcji!

21:17

13 września 2017

Jacek Białogłowy

kierownik działu sportowego  +48 68 4555 527

Skład Stelmetu BC Zielona Góra na sezon 2017/18 zaprezentowany! W hali CRS nasz zespół po prezentacji „wymieszał się” z żeńską drużyną AZS AJP Gorzów i rozegrał pokazowe spotkanie. 

Zanim doszło do meczu na scenie pojawili się na moment Muszkieterowie Nowa Sól, a potem każdy z zawodników wychodził i witał zawodników nagraną wcześniej scenką selfie. A na scenie było jeszcze kilka słów od każdego z graczy.

I na przykład dowiedzieliśmy się, że najdziwniejszy dla Thomasa Kealtiego wyraz w języku polskim to jako tako, Phil Taylor nie może przestawić się ciągle na europejski czas i nie śpi po nocach, Jakub Der zaprasza kibiców na parapetówkę, a Przemysław Zamojski przyjmie zakład od każdego, kto chce się przekonać, że Zamoj zrobi szpagat!

W meczu zespołów białego(Moore, Rytsikava, Matczak, Donders, Jaworska, Mokros, Szczęsna, Pawlak, Der, Dragicević, Stelmach, Koszarek) z zielonym(Florence, Spencer, Kominek, Prezelji, Savović, Szajtauer, Misiek, Kelati, Matkowska, Taylor, Hrycaniuk, Zamojski) wygrał ten, drugi 97-85.

Mieliśmy w nim sporo zabawy, efektownych akcji, były trójki!!! Adama Hrycaniuka, a także zderzenia Borisa Savovića i Jagodą Szczęsną. Na szczęście zawodniczka z Gorzowa kolizję wytrzymała.

Po prezentacji mówili o niej Łukasz Koszarek:

I Paulina Misiek:

Dodajmy jeszcze, że Stelmet BC wyjeżdża jutro rano na lotnisko i leci do Turcji, gdzie zagra dwa mecze sparringowe.

fot. Krzysztof Filmanowicz

Dodaj komentarz