Hokejowy wynik w Gorzowie. Dziewięć bramek i zwycięstwo Stilonu!

17:57

23 września 2017

Maciej Noskowicz

e-mail: m.noskowicz@zachod.pl; dziennikarz działu sportowego Radia Zachód, Radia Zielona Góra, Radioporanka i Popołudniówki

Piłkarze Stilonu Gorzów pokonali ekipę Piasta Żmigród 6:3 w meczu trzeciej ligi piłkarskiej. Kibice mieli okazję obejrzeć ciekawy mecz i aż dziewięć goli!

Gorzowianie źle zaczęli. Po 33 minutach Stilon przegrywał już 0:2 po bramkach Fedyny i Jarosa. Kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył w 36 minucie Zakrzewski. Do przerwy 1:2.

W drugiej połowie zaczęło się ostre strzelanie z obu stron. Worek z bramkami otworzył Ogrodowski w 50 minucie. W 54 gol samobójczy Pilarskiego i Stilon wychodzi na prowadzenie 3;2. Piast trzy minuty później za sprawą Kohuta doprowadził do wyrównania 3:3. Na szczęście to było ostatnie trafienie gości. Stilon przez kilka minut wręcz zmiażdżył ekipę ze Żmigrodu. Trafiali odpowiednio:  Kaczmarczyk w 60 minucie, Świtaj w 62 i Ouédraogo w 66.

Stilon wygrał z Piastem 6:3.